Haber Bültenimize Hoş Geldiniz

Ü

yeliğiniz gerçekleşmiştir. Üyeliliğiniz doğrultusunda web sitemizden haberler, içerikler ve kampanya fırsatları hakkında mail alacaksınız.

Mailleriniz genellikle gelen kutusuna düşmektedir. Ancak bazen Gereksiz E-Posta klasörüne düşebilir! Bu nedenle Gereksiz E-Posta klasörünü de kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böyle bir durumda tarafımızdan gönderilen mailleri Gerekli olarak işaretlediğinizde artık gereksiz klasörüne düşmeyecektir.

Sitemiz içeriklerini yerli ve yabancı kurum, kuruluş, konu hakkında uzman kişilerin yapmış olduğu bilimsel araştırmalar ve makaleler doğrultusunda yayınlamaktadır. Ancak bilim ve teknolojinin ilerlemesi ve yeni buluşlar doğrultusunda daha önce yayınlanan makaleler ve araştırmalar da değişebilmektedir. Bu doğrultuda bizde içeriklerimizi güncel tutmaya çalışıyoruz. Güncel bilgilerin sizlere ulaşması için haber bültenimize üye olmanız ve üyeliğinizi sonlandırmamanız gerektiğini bildirmek isteriz.

Web sitemizi destekleyen sponsorlarımızın sitemiz haber bültenlerine üye olanlara zaman zaman kampanyalar, fırsatlar sunabilir! Bu kampanya ve fırsatları değerlendirebilmek için mail sistemimize kayıtlı olmalısınız!

İyi günler dileriz.

Sağlıklı Yaşam Tarzınız Haber Bültenleri Yönetimi